Чорна чи біла політика?
А. Сеньковський
13.11.2019
Чорна чи біла політика?
З чорним кольором ми звикли асоціювати шлях брехні, підлості, злочину, насилля, руйнування, регресу і занепаду. З білим, звісно, навпаки, шлях правди, справедливості, розквіт і т. д. Без сумніву, підсвідомо більшість людей природно тягне до білого шляху, про що люди часто люблять декларувати. Українці на всіх Майданах теж голосно задекларували бажання йти білим шляхом. Проте, щоб іти білим шляхом декларацій замало, бо це шлях боротьби зі своїми слабкостями, страхом, лінню, це - шлях роботи над собою, це - самоосвіта, самодисципліна, самоорганізація, і тому це - шлях гармонії з природою!Саме за перебуванням в гармонії чи дисгармонії з природою, я поділяю політику на чорну і білу. Обидві: і чорна, і біла політика будують структури, які схематично нагадують піраміди. Відрізняються між собою ці піраміди так само кардинально, як відрізняються кольори чорний і білий. А саме: способом побудови і призначенням.
Чорні піраміди будуються зверху до низу – це спосіб, який у народі отримав назву „колгоспний“. Народна цитата: - „Колгосп створили – присилайте колгоспників“. Населенню нав’язують керівника як вже готового беззаперечного лідера, який, уникаючи конкуренції, підбирає собі помічників гірших за себе. В свою чергу помічники підбирають собі команду за тим же принципом. Люди, прагнучи зайняти вищий щабель в чорній піраміді, часто не гребують брехнею, підлістю, підлабузництвом, підступністю. Таким чином реалізовується відбір гірших з гірших. Встановлюється тотальний контроль над суспільством, аж до повного поневолення. Неважко здогадатись, яке призначення вибирає собі чорна піраміда. Очевидно, що це служіння правлячому режиму, який часто перетворюється на окупаційний, або ним і є з самого початку.
Білі піраміди будуються знизу до верху. Фундаментом білої піраміди є народна самоорганізація і самодисципліна, на основі якої формуються найменші організовані одиниці. Керівники цих найменших структур обираються в середовищі добре знайомих людей за принципом – хто кращий, той керує. Керівники найменших організованих одиниць обирають між собою також кращого. І так до вершини білої піраміди. Таким чином реалізовується принцип відбору кращих з кращих, тобто гармонії з природою. Призначення білих пірамід – служіння інтересам нації.
Українці часто дивуються, чому ж ми як нація занепадаємо. І незалежність проголосили, і три Майдани організували, а нації та держави, як не було, так і нема. Дивуються, тому що досі не усвідомили, що ніколи не обирали лідерів, а обирали голів колгоспів, яких їм хтось з певною метою нав’язував.
Ми як нація деградуємо! Тому що:
- задекларувавши про вибір йти білим шляхом, досі не наважились ним йти;
- захотіли, щоб колгоспники повели нас білим шляхом;
- наддали перевагу: компромісу зі своїми слабкостями замість боротьби за власні принципи, зомбоящику – замість самоосвіти, колгоспництву (рабству)–замість самоорганізації та самодисципліни.
- піддалися страху та зневірі перед масштабами занепаду нашої держави;
- виявились не готовими з мужністю взятися за відродження та відбудову рідної держави;
- розслабитись легшее, ніж зібратись, а деградувати легше ніж розвиватись;
- кайдани - легші за обладунки.
Той, хто не готовий йти шляхом білим – йде шляхом чорним, тому ми, українці, природно опинилися на рівні вимираючих націй.
Вдосконалення – це життя, а деградація – це смерть! Якби природа не здійснювала свій справедливий відбір, світ вже давно заполонили б нежиттєздатні істоти, народи, нації, або життя перестало б існувало взагалі. Процвітати нації можуть лише за умови свідомого вибору більшості громадян іти білим шляхом.
Тому кожен з нас має для себе зробити свій справжній свідомий вибір! Адже від цього вибору залежить бути чи не бути українській нації!
Андрій Сеньковський